
Šeštadienį Lietuvių dailės muziejuje, Lemonte, galerija “Siela” užsipildė muzikos ir džiaugsmo bangomis. Vyko Karolinos Ivanauskienės 30 metų jaunystės jubiliejinis koncertas. Renginį moderavo LUMA JAV narė poetė, rašytoja Sandra Avižienytė. Dalyvavo Linas Ivanauskas, choras “Ave muzika”, Lietuvių Operos Čikagoje choras, grupė “IL Canto”, Ričardas Sokas, Rimantas Pažemeckas, Žibkutė Pažemeckienė, Gilija Krūmaitienė ir daug jaunų atlikėjų…Dainos atsiskleidė per gražų jausmingą Karolinos balsą. Puikios dvasingos melodijos plaukė lyg paukščio giesmė, kaskart vis margesnė ir puikesnė. Nepastebimai pasikeitė ir dainų spalvos. Įsiklausėme ir ėjome su jaudinančiais balso ir dainų žodžiais (kompozitoriaus R. Soko muzika ir poetų S. Avižienytės, G. Dabašinskaitės, B. Brazdžionio bei P. Širvio eilėmis), su nesulaikomais širdies dūžiais. Atrodė esame keliami aukščiau, ten kur džiaugsmas, meilė, draugystė, Tėvynė. Balso krislai išsivystė iki nuostabaus jausmo – meilės, pagarbos tėvams, išsaugotoms lietuvių tautos vertybėms.
Dainininkę sveikino Lietuvos Ministras patarėjas Saulius Jaskelevičius su žmona Asta, šeimos nariai, draugai.
Sveikiname Karoliną Ivanauskienę su tokiu švelniu ir džiaugsmingu jubiliejumi! Dar daug nuostabių koncertų ir dainų!
Marija Boharevičienė
LUMA Vakarų Amerikos skyriaus pirmininkė